Василевський встановив рекорд “Тампи” за сэйвам у матчі проти “Вашингтона”

Василевский установил рекорд "Тампы" по сэйвам в матче против "Вашингтона"Голкіпер “Тампа-Бей” Андрій Василевський

Лідери Східної конференції і суперники по минулорічного фіналу конференції видали феєричний матч, який став одним з найбільш видовищних в сезоні. “Тампа” (57-13-4) виграла в шостий раз поспіль у першу чергу за рахунок героїчних зусиль Андрія Василевського, який зробив 54 сейва і встановив особистий і клубний рекорди.

“Легко сказати, хто сьогодні був нашим MVP, – сказав тренер “Дніпра” Джон Купер. – Він був винятковий. Нам повинно бути соромно, що ми дозволили супернику, тим більше грав другий матч за два дні, створити так багато гольових моментів. Однак ви прокинетеся вранці і побачите рахунок 5:4 на користь “Дніпра”. І Васі – багато в чому тому причиною”.

“Лайтнінг” відокремлюють п’ять перемог від рекорду “Детройта” за кількістю перемог в сезоні (62). Їм залишилося провести вісім ігор.

“Вашингтон” (43-23-8) встановив клубний рекорд, завдавши 58 кидків у площину воріт, але залишився тільки з одним очком і на три бали випереджає “Айлендерс” в боротьбі за перше місце Столичного дивізіону.

“Кепіталз” перекидали суперника в першому періоді 15-5, але змогли відзначитися лише одного разу – на восьмій хвилині рахунок відкрив Ларс Еллер. Василевський втримав “Тампу” у грі, і на початку другого періоду гості забили тричі за п’ять з половиною хвилин: Микита Кучеров і Стівен Стэмкос забили в більшості, а Ентоні Сіреллі відзначився рикошетом від гребеня захисника “Вашингтона” Джона Карлсона.

“Кепіталз” швидко прийшли в себе і зрівняли рахунок після голів Карла Хагелина і Ти-Джея Помилки, але потім Кучеров знову забив у більшості, набравши своє 119-е очко в сезоні і вивів “Тампу” вперед (4:3). У третьому періоді “Кепси” знову мали велику перевагу і змогли зрівняти рахунок за 53 секунди до кінця, коли Євген Кузнєцов забив свій 20-й гол у сезоні і 100-й в кар’єрі.

“Сьогодні була цікава гра, ми грали добре, але просто забили недостатньо, – сказав Кузнєцов. – Але краще вже мати моменти і програвати, ніж грати погано і вигравати”.

В овертаймі перемогу “Тампі” приніс Віктор Хедман, втік у контратаку після падіння Олександра Овечкіна. Капітан “Вашингтона” завдав 11 кидків у площину, провів на льоду 27:34 хвилини (кращий результат з березня 2010 року), але залишився тільки з однією передачею, що стала для нього 550-й в кар’єрі.

“Тампа” реалізувала три більшості з трьох, “Вашингтон” – одне з шести. “Кепіталз” у другому періоді втратили захисника Міхала Кемпни, отримав травму нижньої частини тіла.