«Білий Барс» – чемпіон України серед юніорів!

«Білий Барс», який вчора завершив свої виступи в чемпіонаті Української хокейної ліги – Парі-Матч і здобув бронзові комплекти нагород, в фіналі чемпіонату України серед юніорів здобув перемогу над дніпровським «Динамо» і виграв золото першості.

Фінальну серію (до трьох перемог) «Білий Барс – БВУФК» почав в гостях у Дніпрі, де його суперником стала команда «Динамо», яка в півфіналі переграла «Галицьких Левів» з Новояворівська.

Першу виїзну гру барси програли (1:3). Однак наступний матч броварчани виграли (6:3) і зрівняли рахунок у серії, перевізши серію в Білу Церкву. Там для перемоги в турнірі необхідно було взяти ще дві гри.

І з цим завданням підопічні Олександра Бобкіна впевнено впоралися. Перша гра, яка відбулася 23 березня, закінчилася з рахунком 3:1 на користь “барсів”. А «фінал» – приніс глядачам велику кількість емоцій, переживань і вражень.

Перший період закінчився без закинутих шайб. У другому періоді гості першими відкрили рахунок, але барси зуміли його зрівняти – 1:1. Після цього все вирішилося в останній двадцятихвилинці. Господарі до середини періоду зуміли отримати перевагу в дві шайби, і здавалося, що перемогу вони не відпустять. Але дніпряни не склали руки і за 6 хвилин до кінця зробили рахунок нічийним – 3:3.

Глядачі вже готувалися до овертайму. Однак за півтори хвилини до закінчення основного часу гри Іван Панов зумів результативно завершити чергову атаку своєї команди. Тренери «Динамо» за хвилину до закінчення періоду зняли голкіпера. Однак їм вже не вистачило сил зрівняти рахунок.

Таким чином «Білий Барс-БВУФК» стає переможцем юніорського чемпіонату України вже другий рік поспіль. Українська хокейна ліга вітає команду Олександра Бобкіна і бажає їм подальших успіхів, як в юніорському, так і в національному першостях України!

Також треба відзначити, що у фінальній серії за третє місце до двох перемог між херсонським «Дніпром» і Новояворівську «Галицькими Левами» з рахунком в серії 2:1 бронзові медалі чемпіонату України серед юніорів дісталися херсонському клубу.