У Харківській аматорської лізі визначилися фіналісти плей-офф

Харків – є не тільки «першою столицею» України, а й одним із центрів хокею нашої країни. Як показує практика, все більше і більше харків’ян починають захоплюватися цим по-справжньому жорстким і видовищним видом спорту. Свідчить тому місцева аматорська ліга, яка за напруженням пристрастей і безкомпромісній боротьбі показує, що любителі можуть демонструвати красивий хокей.

У дивізіоні «Любитель+» беруть участь 7 команд, які грають між собою у два кола. До складу команд входять гравці віком від 18 років зі статусом «Любитель», «Любитель-розрядник», а також з добавкою – «Ветеран» (кому за 40 років). Тобто, гравці, які не займалися хокеєм на початковому рівні в спеціалізованих дитячо-юнацьких школах і хокейних спецкласах, а також не брали участі на різних цього роду турнірах.

На даний момент в Харківській аматорської лізі були зіграні півфінальні серії плей-офф, після яких визначилися фіналісти чемпіонату. Таким чином перше місце в чемпіона битимуться «Союз» і «Джокери».

«Союз» в півфіналі двічі обіграв «СМК» (6:4 і 4:0), а «Джокери» здолали «Атлант» (2:1 і 4:1). Фінальна серія пройде до трьох перемог однієї з команд, а матчі відбудуться 29 березня, 5 і 12 квітня. У разі необхідності, 19 і 26 квітня будуть проведені четвертий і п’ятий матчі.

У поєдинках за третє місце зійдуться, програвші в півфінальних серіях, «СМК» і «Атлант». Матчі серії до двох перемог відбудуться 6 і 13 квітня, а, в разі необхідності, 19 квітня буде проведе третій, вирішальний матч.

Що стосується правил чемпіонату, то за регламентом чемпіонату хокейний матч складається з 3 періодів по 15 хвилин «чистого часу». Перерва один, між 2 і 3 періодами. Прокинув не рахуються, крім останніх двох хвилин 3-го періоду. Силова боротьба в явному вигляді заборонена (поштовхатися і поборотися можна, але без зайвої агресії). У разі, якщо основний час закінчився внічию, то команди відразу ж кидають післяматчеві «буліти».