Бобровський зробив восьмий шатаут в сезоні і наздогнав за цим показником Флері

Бобровский сделал восьмой шатаут в сезоне и догнал по этому показателю ФлериГолкіпер “Коламбуса” Сергій Бобровський

Сергій Бобровський оформив другий поспіль шатаут і приніс “Коламбусу” (42-30-4) важливу перемогу. “Блю Джекетс” залишилися в двох очках від “Монреаля”, який сьогодні теж переміг, і продовжують боротьбу за плей-офф, маючи одну гру в запасі.

Бобровський тримав команду в грі до третього періоду, поки перевага “Коламбуса” було мінімальним. У першому періоді рахунок в більшості відкрив Райан Дзингел, і команди мали безліч шансів змінити становище аж до початку третього періоду, коли Артемій Панарін втік один на один і зробив рахунок 2:0, перервавши 12-матчеву гольову засуху.

Бобровський відіграв на нуль втретє за останні чотири матчі і у восьмий раз в сезоні, зрівнявшись на першому місці в лізі з Марком-Андре Флері. Також вісім шатаутів – це його особистий рекорд. А поточна суха серія Бобровського становить 159:25 хвилин.

“Айлендерс” (44-26-7) не змогли забити в третьому матчі останніх п’яти і на три очка відстали від “Вашингтона”, а також мають рівність очок з “Піттсбургом”.

“Сьогодні був матч рівня плей-офф, – сказав тренер “Айлендерс” Баррі Тротц. – Вільного простору було небагато. Треба його створювати самим”.

Також у складі “Блю Джекетс” забили Олівер Бьоркстранд і Кем Аткінсон. Для “Коламбуса” перемога над “Айлендерс” стала першою в чотирьох очних зустрічах сезону. Єдина погана новина для господарів – втрата захисника Зака Веренски, який в третьому періоді отримав травму невідомого характеру.