«Дніпро» у вирішальному матчі серії впевнено переграв «Кременчук» і вийшов у фінал чемпіонату УХЛ – Парі-матч

У Кременчуці на льодовій арені «Айсберг» пройшов сьомий матч півфінальної серії плей-офф чемпіонату Української хокейної ліги – Парі-матч, де місцевий «Кременчук» приймав херсонський «Дніпро». Нагадаємо, що рахунок в протистоянні був рівним – 3:3 і доля путівки у фінал вирішувалася в цій грі.

Перший період зустрічі пройшов у впертій боротьбі, і вже на 9-й хвилині Микита Макарицький вивів гостей вперед. Але через три хвилини форвард «Кременчука» Микола Кисельов встановив «статус-кво» на табло – 1:1.

Друга 20-хвилинка розпочалася з швидкого голу одного з лідерів «Дніпра» Андрія Жвачкіна, а вже через 10 хвилин той же Жвачкін оформив дубль і зробив перевагу гостей в рахунку більш явною – 3:1.

У третьому періоді «Кременчук» кинув всі сили вперед, але забили гості. Олексій Янішевський, а вже через три хвилини Іван Дунаєв, зробили рахунок зовсім розгромним – 5:1. Але «Кременчук» не здався і скоротив розрив – Тимур Гриценко дав надію глядачам, які яро підтримували свою команду.

Всі питання щодо переможця цього матчу і всього протистояння зняв Микита Коваленко, який забив останній «цвях» у ворота кременчужан.

6:2 – підсумок цього матчу і 4:3 в серії, на користь підопічних Дмитра Підгурського, які в своєму дебютному сезоні вийшли у фінал УХЛ, де 2 квітня в Дружківці зійдуться з донецьким «Донбасом».

А «Кременчук», в свою чергу, стає бронзовим призером чемпіонату УХЛ – Парі-матч, з чим ми і вітаємо команду Олександра Савицького та бажаємо нових успіхів у наступному розіграші «регулярки».

«Кременчук» – «Дніпро» 2:6 (1:1, 0:2, 1:3)

Шайби: 0:1,
Макарицький (Коваленко), 9:54; 1:1, Кисельов (Зайцев, Грицьких), 12:37; 1:2, Жвачкін (Золотухін), 22:18; 1:3, Жвачкін, 32:47; 1:4, Янішевський (Бондаренко), 45:11; 1:5, Дунаєв (Ромащенко, Бондаренко), 48:52; 2:5, Гриценко (Савченко, Ворона), 51:38; 2:6, Коваленко (Дунаєв), 56:34.