“Торонто” зберіг “Філадельфії” шанси на плей-офф

"Торонто" сохранил "Филадельфии" шансы на плей-оффФорвард “Філадельфії” Райан Хартман

“Торонто” (45-25-7) набрав лише одне очко і вже на відстань шести балів відстав від “Брюїнз” в битві за друге місце Атлантичного дивізіону. Обом командам залишилося провести по п’ять ігор, і з великою часткою ймовірності вони почнуть серію першого раунду плей-офф в Бостоні.

“Ліфс” виграли перший період з рахунком 2:0, пропустили три рази по другому, двічі зрівнювали рахунок в третьому, але в підсумку поступилися у своїй першій в сезоні серії булітів. Єдину спробу в п’ятому раунді реалізував форвард “Флайєрс” Шон Кутюр’є.

Остон Меттьюз забив гол і зробив передачу, також по шайбі у “Ліфс” закинули Назім Кадрі, Коннор Браун і Вільям Нюландер, а Фредерік Андерсен зробив 40 сейвів.

“Флайєрс” (37-32-8) втратили шанси на вихід у плей-офф в разі поразки в основний час. Вони на вісім очок відстають від “Монреаля” за п’ять ігор до фінішу.

У “Філадельфії” у другому періоді забивали Кутюр’є, Радко Гудас і Тревіс Конекни, а в третьому відзначився Райан Хартман. У воротах зіграв Картер Харт, який зробив 38 сейвів.

Нападник “Торонто” Патрік Марло провів 1652-й матч в НХЛ і зрівнявся з Марком Реккі на п’ятому місці в історії ліги.