Ларкін закинув 30 шайб у сезоні

Ларкин забросил 30 шайб в сезонеДілан Ларкін і Дэррен Хелм

Команди, які втратили шанси на вихід в плей-офф, зіграли в своє задоволення і подарували вболівальникам яскраву гру. На сьомий і 14-й хвилинах третього періоду голи Ділана Ларкіна вивели “Детройт” вперед на дві шайби (4:2), потім “Баффало” відзначився двічі за 41 секунду, зрівнявши рахунок (4:4), а на третій хвилині овертайму перемогу “Ред Уінгз” приніс оформив дубль Тайлер Бертуцци.

“Детройт” (29-38-10) переміг в третій раз поспіль, а трьома передачами у гостей відзначився Ентоні Манта. “Баффало” (31-36-10) зазнав п’ятої поразки поспіль і 12-е в останніх 13 зустрічах. Всі п’ять шайб у “Сэйбрз” закинули різні гравці, а очки набрали 11 осіб.

Ларкін досяг рубежу в 30 голів. В останній раз гравцеві “Детройта” це вдавалося в сезоні 2008-09, коли це зробили відразу четверо: Маріан Хоосса, Юхан Франзен, Павло Дацюк та Хенрік Зеттерберг.