«Джокери» здобули перемогу в першому матчі фінальної серії Харківської аматорської ліги

29-го березня, в Харкові стартувала фінальна серія Харківської аматорської ліги між ХК «Джокери» і ХК «Союз».

Матч почався з навалу номінальних гостей на ворота «Союзу», протягом перших п’яти хвилин часто доводилося вступати в гру Євгену Петренку.

Логічним завершенням цього стали два голи «Джокерів». Сергій Шевцов перехопив шайбу на своїй синьій лінії, протягнув її в зону суперника і точно віддав передачу на п’ятак Денису Іванесу, який і переправив шайбу у верхню дев’ятку воріт. Потім все той же Шевцов з гострого кута відправив шайбу в нижній кут Петренка, асистував йому Владислав Мізгунов.

У другому періоді «Союз» зумів відіграти одну шайбу. Олександр Нікіпєлов кинув по воротах, але Юрій Баришев відбив шайбу, однак першим на добиванні виявився американський легіонер номінальних господарів Джейсон Чейз.

Однак, ще до кінця п’ятнадцятихвилинки (прим. – в розіграші АХЛ період триває 15 хвилин) «Джокери» відновили перевагу в дві шайби. Владислав Мізгунов перехопив шайбу в зоні суперника, обіграв захисника і точним кидком відправив шайбу в ворота.

У завершальній третині «Джокери» зусиллями Олексія Могилатова закинули четверту шайбу в матчі. Міг «Союз» скоротити рахунок в матчі, але Юрій Баришев зумів через спину в падінні зафіксувати шайбу пасткою.

Таким чином «Джокери» зуміли здобути перемогу і вийти вперед у фінальній серії. Відзначимо, що фінал Харківської аматорської ліги пройде до трьох перемог однієї з команд.

Наступний матч серії пройде 5-го квітня на льодовій арені «Салтівський Лід», початок зустрічі о 22:15.

Нагадаємо, що у вівторок, 2-го квітня, стартує фінальна серія Української хокейної ліги – Парі-Матч, в якій зійдуться чинний чемпіон України донецький «Донбас» і новачок чемпіонату херсонський «Дніпро». Гра пройде в Дружківка на арені «Альтаїр», а в прямому ефірі зустріч покаже телеканал XSPORT. Початок гри о 18:30.

«Союз» – «Джокери» 1:4 (0:2, 1:1, 0:1)

Шайби: 0:1
Іванес (Шевцов), 6:50, 0:2 Шевцов (Мізгунов), 9:30, 1:2 Чейз (Нікіпєлов), 20:08, 1:3 Мизгунов 26:36, 1:4 Могилат (Шевцов), 36:05.

«Союз»: Петренко – Захарченко, Кузнецов, Самарський, Омельченко – Жиленко (К), Адамаковіч, Нікіпєлов, Курейчук, Гребенюк, Чейз, Шахтаря.

Тренер: Володимир Шевчук

«Джокери»: Баришев – Мізгунов (А), Панов, Таран, Строгий – Шевцов (А), Іванес, Могилат, Коваль (К), Сорока, Глушко, Бережний.

Тренер: Максим Мартишко