Георгієв зробив шатаут проти “Філадельфії”

Георгиев сделал шатаут против "Филадельфии"Александар Георгієв у матчі проти “Філадельфії”

Олександр Георгієв другий раз поспіль був визнаний першою зіркою зустрічі, відбив 29 кидків і вдруге в НХЛ зігравши на нуль. Його впевнена гра, а також голи Павла Бучневича, Райана Строма і Брейді Шия дозволили “Рейнджерс” (31-34-13) виграти два рази поспіль вперше з 15-19 січня, коли ними було здобуто три перемоги поспіль.

“Сьогодні ми набагато краще захищалися, діяли більш організовано, а Георгієв стояв стіною і виручав, коли це було потрібно”, – сказав тренер “Рейнджерс” Девід Куїнн про 23-річного воротаря, порівнюючи цей матч і гру з “Блюз” (4:2) в п’ятницю.

Бучневич другий раз поспіль став другою зіркою гри. Він відкрив рахунок на 17-й хвилині першого періоду і вперше дістався до кордону в 20 голів за сезон. Це очко також стало 100-м в кар’єрі Бучневича, яким вперше вдалося продовжити результативну серію до семи ігор.

У третьому періоді за нього стало тривожно – на четвертій хвилині він зіткнувся з форвардом “Флайєрс” Ноланом Патріком і більше на лід не повертався, так як був викликаний для проходження перевірки на струс мозку. Але Куїнн повідомив, що з Бучневичем все в порядку, і він зможе зіграти в понеділок проти “Нью-Джерсі”.

“Я радий за нього, – сказав Квінн про Бучневиче, коментуючи його 20-й гол. – Він володіє великим талантом. За останні чотири місяці він пройшов серйозний шлях. В цій лізі він повинен забивати 20, 30 голів. Взагалі цікаво дивитися за тим, як люди ростуть і розвиваються”.

“Філадельфія” (37-34-8) програла другий матч за два дні після того, як в суботу офіційно втратила шанси вийти в плей-офф. В її воротах зіграв зробив 22 сейви Картер Харт.