“Коламбус” опустився на місце другої “вайлд-кард” Східної конференції

"Коламбус" опустился на место второй "уайлд-кард" Восточной конференцииЮнас Корписало і Сергій Бобровський

“Коламбус” (45-31-4) опустився на місце другої “вайлд-кард” Східної конференції, пропустивши вперед “Кароліну” і дозволивши наздогнати себе “Монреалю”. Але для “Блю Джекетс”, яким залишилося зіграти в гостях з “Рейнджерс” і “Оттавою”, це було останнє право на помилку.

“У нас буде шанс в наступному матчі, – сказав капітан “Блю Джекетс” Нік Фоліньо. – Звичайно, ми засмучені, але не можна занадто переживати. Все вже в минулому”.

“Брюїнз” (48-23-9) забезпечили собі друге місце Атлантичного дивізіону, і в серії першого раунду плей-офф проти “Торонто” будуть мати перевагу домашнього льоду.

“За це ми і билися весь рік, – сказав нападник “Бостона” Бред Маршан, який забив гол, зробив передачу і став 10-м гравцем в історії клубу, що набрали 100 очок. – Буде здорово почати серію вдома”.

Але головним героєм “Бостона” став Джейк Дебраск, забив два голи і зробив передачу. Туукка Раск відбив 32 кидка.

“Бостон” повів з рахунком 5:0 на початку третього періоду, а за чотири хвилини до другої перерви “Блю Джекетс” замінили пропустив чотири шайби Сергія Бобровського на Юнаса Корписало.

“У їхній грі була мета, – сказав тренер “Коламбуса” Джон Торторелла, чия команда зазнала першої поразки за шість матчів. – Вони грали заради чогось. І грали краще за нас”.