Маккіннон забив 40-й гол у сезоні і набрав 400-е очко в кар’єрі

Маккиннон забил 40-й гол в сезоне и набрал 400-е очко в карьереФорвард “Колорадо” Натан Маккіннон

“Колорадо” (37-29-14) пропустив перші два голи, але потім забив шість разів поспіль і на відстань чотирьох очок за два матчі до кінця регулярки відірвався від “Арізони”, яка сьогодні поступилася “Лос-Анджелесу”.

“Нам треба виграти ще двічі”, – незворушно сказав тренер “Колорадо” Джаред Беднар, команді якого належить закінчити регулярний сезон матчами з “Виннипегом” і “Сан-Хосе”.

Чотири шайби “Евеланш” були закинуті за відрізок в 7:08 хвилини у другому періоді. Двома голами у господарів відзначився Олександр Керфут, Нэйтан Маккіннон забив 40-й гол у сезоні і набрав 400-е очко в кар’єрі, а вперше з 15 березня місце у воротах зайняв Семен Варламов, який відбив 27 кидків.

“Я ціную, що тренер дав мені шанс зіграти, – сказав Варламов, який програв в кінцівці сезону конкуренцію Філіпу Грубауэру. – Упевнений, що рішення було непростим, тому що я давно не грав. Але я просто намагався зберігати концентрацію і перемогти”.

“Едмонтон” (34-37-9), напередодні вибув з числа претендентів на плей-офф, зазнав четвертої поразки поспіль. Голами у “Ойлерс” відзначилися Мілан Лучич і Дарнелл Нерс. Після перемоги “Колорадо” шансів на вихід в плей-офф також позбулися “Чикаго” і “Міннесота”.