“Монреаль” наздогнав за очками “Коламбус”.

"Монреаль" догнал по очкам "Коламбус".Арттури Лехконен забиває “Тампі”

“Монреаль” (43-29-8) обіграв лідера чемпіонату і наздогнав за очками “Коламбус”. Перемогу “Канадієнс” приніс гол Арттури Лехконена на восьмій хвилині третього періоду при рахунку 2:2, а через дві з половиною хвилини Макс Будинок і встановив остаточний рахунок. “Монреаль” здобув шосту перемогу у восьми матчах і відстає від “Кароліни” на одне очко. “Канадієнс” залишилося зіграти в гостях з “Вашингтоном” і вдома з “Торонто”.

У складі “Лайтнінг” (60-16-4), які двічі вели в рахунку, голами відзначилися Стівен Стэмкос і Седрік Пакетт, а Едвард Паскуале відбив 41 кидок.

“Це був матч, в якому для однієї команди на кону стояв весь сезон, а для іншої – ні”, – сказав Стэмкос. На рахунку Микити Кучерова залишилося 125 очок. “Тампі” залишилося провести два матчі в сезоні – з “Торонто” і “Бостоном”.