“Вінніпег” залишився на першому місці Центрального дивізіону.

"Виннипег" остался на первом месте Центрального дивизиона. Блейк Уілер і Кевін Хейз

“Вінніпег” (46-29-4) залишився з двома очками переваги над “Сент-Луїсом” і “Нешвіллом” і залишився на першому місці Центрального дивізіону. Всім трьом командам залишилося провести по три матчі, але у “Джетс” 44 перемоги в основний час і овертаймах проти 41 у “Блюз” і 40 “Предаторз”. Це перший показник при рівності очок.

Першу перемогу за чотири матчі “Вінніпегу” принесла шайба Кевіна Хейса на четвертій хвилині овертайму. Дублем у “Джетс” відзначився Джек Рословик, ще одну шайбу закинув Адам Лоурі.

“Чикаго” (34-33-12) залишився в шести окулярах від “Колорадо” за три гри до кінця і зберігає теоретичні шанси на вихід в плей-офф. Це стало можливим завдяки голу Ділана Строма за 2:20 до кінця третього періоду. За 40 секунд до цього судді відмінили гол Марка Шайфли після протесту “Блэкхокс” через офсайд. На рахунку Строма все виявилося дві шайби. Також у “Чикаго” забив Джонатан Тейвз, а Корі Кроуфорд зробив 35 сейвів.