«Дніпро» в дебютному матчі фінальної серії плей-офф вирвав перемогу у «Донбасу»

У Дружківці на льодовій арені «Альтаїр» пройшов перший матч фінальної серії плей-офф чемпіонату Української хокейної ліги – Парі-матч, де чинний чемпіон країни донецький «Донбас» приймав дебютанта херсонський «Дніпро».

Перший період матчу пройшов в безгольову мовчанні – команди акуратно грали як в нападі, так і в обороні, не форсуючи хід подій, і результат – нулі на табло.

Другу 20-хвилинку «Дніпро» виграв з перевагою в одну шайбу – Кирило Бондаренко з передачі Олексія Янишевського закинув першу шайбу «Дніпра» в фіналі і вивів гостей вперед. У час, що залишився до кінця періоду команди результативними діями не відзначилися, але показали яскраву і безкомпромісну боротьбу з безліччю гольових моментів.

Третій період поєдинку подарував глядачам арени «Альтаїр» справжню інтригу, яка трималася до завершення 20-хвилинки. Обидві команди створювали загрозу біля воріт опонентів – спочатку Віктор Захаров зрівняв рахунок і повернув свою команду в гру. Однак «Дніпро» в цій зустрічі показав свій характер – Андрій Жвачкін за 5 хвилин до кінця періоду закинув переможну шайбу у ворота Дьяченка.

2:1 на користь «Дніпра», який вийшов вперед у дебютному матчі фінальної серії чемпіонату Української хокейної ліги – Парі-матч. Наступний поєдинок команди проведуть також на «Альтаірі», 4 квітня, початок зустрічі о 18.30.

«Донбас» – «Дніпро» 1:2 (0:0, 0:1, 1:1)

Рахунок в серії:
0: 1

Шайби: 0:1, Бондаренко (Янішевський, Дунаєв), 27:13; 1:1, Захаров (Нікіфоров), 46:46; 1:2, Жвачкін (Шулешов, Ромащенко).

Донбас: Дьяченко (Костенко); Сильницький – Романенко, Гончаров – Ігнатенко, Жовнір – Григор’єв, Александров – Мартинюк; Лялька (А) – Мазур – Коренчук (А), Манукян – Захаров (К) – Нікіфоров, Пуголовкін – Кузьмик – Костіков, Мостовий – Воронін – Денискін.

Дніпро: Петров (Сурканов); Бєлоусов (А) – Шулешов, Пугачов – Матвієнко, Декало – Матусевич, Зик -; Золотухін – Ромащенко (А) – Жвачкін (К), Бондаренко – Дунаєв – Янішевський, Коваленко – Сірченко – Макарицький, Брага – Целогородцев – Тимченко.