«Донбас» взяв реванш у «Дніпра» і зрівняв рахунок у фінальній серії

У Дружківці на льодовій арені «Альтаїр» пройшов другий матч фінальної серії плей-офф чемпіонату Української хокейної ліги – Парі-матч, де чинний чемпіон країни донецький «Донбас» приймав дебютанта херсонський «Дніпро». Нагадаємо, що в першому поєдинку сильнішими виявилися херсонці і для «Донбасу» дуже важливо було здобути перемогу в цій зустрічі.

Перший період матчу пройшов у впертій боротьбі, з невеликою перевагою господарів льоду і з малою кількістю гольових моментів. Підсумок цього – справедливі нулі на табло.

Другий період почався з атак «Дніпра» – підопічні Дмитра Підгурського мали безліч моментів, щоб закинути дебютну шайбу в цьому матчі. Але в кінці періоду все перевернулося з ніг на голову, Віктор Захаров за 2 хвилини оформив дубль і тим самим зробив комфортну перевагу для господарів – 2:0.

Третю 20-хвилинку команди провели в невисокому темпі, але за 3 хвилини до кінця періоду «Дніпро» подарував вболівальникам інтригу в матчі – Кирило Бєлоусов скоротив перевагу гостей. Однак, буквально через 2 хвилини Ілля Коренчук точним кидком зняв всі питання про переможця зустрічі – 3:1 на користь донеччан.

Рахунок 3:1 і донецький «Донбас» бере впевнений реванш у противника з Херсона, порівнюючи рахунок у фінальній серії плей-офф УХЛ – Парі-матч. Наступний матч команди проведуть в Херсоні на «Фаворит-Арені» 7 квітня, початок поєдинку о 19:30.

«Донбас» – «Дніпро» 3:1 (0:0, 2:0, 1:1)

Рахунок в серії:
1:1

Шайби: 1:0, Захаров (Нікіфоров), 37:16; 2:0, Захаров (Нікіфоров), 39:30; 2:1, Бєлоусов (Дунаєв, Янішевський), 56:55; 3:1, Коренчук (Манукян), 59:03.

Донбас: Дьяченко (Костенко); Сильницький – Романенко, Гончаров – Ігнатенко, Григор’єв – Жовнір, Воронін – Александров; Лялька (А) – Мазур – Коренчук (А), Манукян – Захаров (К) – Нікіфоров, Кирющенков – Разумов – Костіков, Мостовий – Карпенко – Денискін.

Дніпро: Петров (Сурканов); Бєлоусов (А) – Шулешов, Матвієнко – Пугачов, Декало – Матусевич, Зик; Золотухін – Ромащенко (А) – Жвачкін (К), Бондаренко – Дунаєв – Янішевський, Коваленко- Сірченко – Макарицький, Брага – Целогородцев – Тимченко.