“Нешвілл” вийшов на одноосібне перше місце Центрального дивізіону

"Нэшвилл" вышел на единоличное первое место Центрального дивизионаВіктор Арвідссон і Райан Джохансен в матчі з “Ванкувером”

“Нешвілл” програвав з рахунком 0:2 після першого періоду, але зміг відігратися і зусиллями Райана Джохансена забити переможний гол за 21 секунду до кінця третього періоду. Завдяки цьому “Предаторз” (46-29-6) вийшли на одноосібне перше місце Центрального дивізіону, за один матч до кінця на одне очко випереджаючи “Сент-Луїс” і “Вінніпега”. В останній день сезону “Нешвілл” вдома зіграє з “Чикаго”.

Джохансен забив після рикошету – він намагався зробити пас на Віктора Арвідссон, але шайба від ключки захисника “Кенакс” Троя Стечера залетіла у ворота. На 16-й хвилині третього періоду рахунок зрівняв Нік Боніно.

У складі “Ванкувера” (35-36-10) в більшості відзначилися Маркус Гранлунд і Таннер Пірсон. Російський форвард Микола Голдобін знову залишився поза заявкою.