“Колорадо” вийшов у плей-офф

"Колорадо" вышел в плей-оффЕрік Джонсон і Габріель Ландеског

“Колорадо” програвав з рахунком 0:2, але зміг повернутися в гру, здобути перемогу в овертаймі і завдяки набраному очку вдруге поспіль вийти в плей-офф. Перемогу “Евеланш” (38-29-14) приніс гол Еріка Джонсона, а головну шайбу, яка дозволила господарям зрівняти рахунок на 11-й хвилині третього періоду закинув Карл Содерберг.

“Я ніколи раніше не святкував наступ овертайму, – сказав воротар “Колорадо” Філіп Грубауэр, зробив 34 сейва. – Було дивно, але я радий, що ми це зробили. Ми відігралися з 0:2, а значить у цієї команди є характер. Було весело, але справжнє веселощі тільки починається”.

“Колорадо”, який не програє в основний час в 10 матчах поспіль (8-0-2), став недосяжним для “Арізони”, а також на один бал відстає від “Далласа”, який розташувався на місці першої “вайлд-кард”. Три пари першого раунду на Заході визначаться в останній ігровий день.

“Вінніпег” (46-30-5) зазнав п’ятої поразки в шести матчах (1-4-1) і опустився на друге місце дивізіону, пропустивши вперед “Нешвілл”. У “Джетс” рівність очок з “Блюз”, але краще додаткові показники. У складі “Вінніпега” голами відзначилися Марк Шайфли і Микола Елерс.