Сергій Вітер: «Пацани знали, що потрібно рахунок порівнювати після того, як в першому матчі була осічка»

Головний тренер «Донбасу» Сергій Вітер прокоментував результат другого фінального матчу плей-офф Української хокейної ліги – Парі-Матч, в рамках якого його команда взяла реванш у «Дніпра» і зрівняла рахунок у серії:

– Ми непогано зіграли за винятком старту другого періоду. Коли вийшли на другий період, у нас був заряд, але було якось сонно. Але потім вкатилися і через це забили, вийшли вперед.

Чи залишився я задоволений грою оновленого складу? Не можна бути до кінця задоволеним. Хтось випав, хтось вкотився, хтось здорово зіграв. Пацани молодці – билися, знали, що потрібно рахунок порівнювати після того, як в першому матчі була осічка.

Гідний фінал і гравці обох команд молодці. У Херсоні будуть такі ж важкі ігри, тому що команда суперника дуже добре обороняється. Нам потрібно зламувати їх постійно. Але нічого, будемо старатися.

Нагадаємо, що матчі в Херсоні відбудуться 7 і 9 квітня о 19:30 і 19:00 відповідно. Зустрічі в прямому ефірі покаже телеканал XSPORT.