Сьомий в історії! “Донбас” завоював золоті медалі чемпіонату України з хокею

ХК “Донбас” переміг суперників із Херсона в п’ятому матчі фінальної серії Української хокейної ліги Парі-Матч і достроково завоював золоті медалі першості.

Переможний для себе поєдинок донецький клуб почав з активного пресингу – більшу частину ігрового часу “Донбас” проводив у зоні противника, атакуючи ворота Олега Петрова. Такий настрій фактично одразу вилився в шайбу від Володимира Романенка, який від синьої лінії прошив голкіпера “щук” і відкрив рахунок у матчі.

У другому періоді херсонці істотно активізувалися в атаці, проте розпечатати ворота Богдана Дяченка у них так і не вийшло. У свою чергу, команда Сергія Вітера ще тричі відзначилася у воротах супротивника – по шайбі на свій рахунок записали Максим Разумов, Віталій Лялька та Ілля Коренчук.

Тільки на останніх хвилинах другої двадцятихвилинки “Дніпро” зміг розмочити рахунок і Кирило Бондаренко записав собі в актив першу шайбу херсонців у цьому матчі.

У заключному відрізку зустрічі команди не змогли відзначитися закинутими шайбами, однак за накалом пристрастей і гостротою боротьби третій період відповідав принциповості всієї фінальної серії.

Так, “Донбас” із рахунком у серії 4:1 завойовує сьомий в історії клубу чемпіонський титул, а “Дніпро” у дебютному для команди сезоні стає володарем срібного комплекту нагород.

“Донбас” – “Дніпро” 4:1 (1:0, 3:1, 0:0)
Рахунок у серії: 4:1
Шайби:
1:0 Романенко (Сильницький, Мазур, -великий.), 5:29; 2:0 Розмова (Сильницький), 27:04; 3:0 Лялька (Захаров, -великий.), 29:29; 4:0 Коренчук (Лялька, Гончаров, -Менше.), 35:09; 4:1 Бондаренко (Пугачов, -більш.), 37:10;
“Донбас”: Дьяченко (Костенко); Сильницький – Романенко, Гончаров – Ігнатенко, Жовнір – Григор’єв, Воронін – Александров; Лялька – Мазур – Коренчук, Разумов – Захаров – Никифоров, Пуголовкін – Карпенко – Костиков, Мостовий – Денискин.
“Дніпро”: Петров (Сурканов); Білоусов – Шулешов, Афанасьєв – Пугачов, Матвієнко – Декало; Ромащенко – Черемнов – Жвачкін, Янішевський – Бондаренко – Дунаєв, Коваленко – Макаріцкій – Золтухін, Зик

Джерело: Обозреватель