АХЛ: СМК – бронзовий призер, «Союз» виграв у третьому матчі фінальної серії

Відбулися поєдинки фінальної серії та серії за третє місце в Харківській аматорської лізі АХЛ.

У п’ятницю, 12 квітня, зустрічалися фіналісти «Джокери» і «Союз». На жаль, в цьому матчі інтрига померла ще в першій п’ятнадцятихвилинці. Шість разів гравці «Союзу» зуміли відзначитися у воротах Юрія Баришева, на що «Джокери» відповіли лише одним взяттям воріт.

До кінця матчу гра продовжувала йти під диктовку номінальних господарів, які закинули ще 4 шайби і зуміли вийти вперед у фінальній серії.

«Союз» – «Джокери» 10:1 (6:1, 1:0, 3:0)

Шайби: 1:0 Некипелов (Жиленко), 1:1 Глушко, 2:1 Адамкович (Чейз), 3:1 Чейз (Некипелов), 4:1 Жиленко, 5:1 Доленко С. (Жиленко, Гребенюк), 6:1 Жиленко (Доленко В.), 7:1 Чейз (Самарський, Капінос), 8:1 Некипелов (Адамкович), 9:1 Доленко В. (Гребенюк, Жиленко), 10:1 Чейз (Адамкович).

У суботньому поєдинку вирішувалася доля комплекти бронзових нагород турніру. І в цьому матчі, незважаючи на підсумковий рахунок, боротьба проходила протягом всієї зустрічі.

На самому початку гри СМК зуміли відкрити рахунок в матчі, точний кидок вдався Гончаренко.

Наступну шайбу довелося чекати цілий період. На початку другої п’ятнадцятихвилинки взяттям воріт відзначився генеральний директор МХК «Динамо» Валерій Середенко. А на 6 хвилині заключної третини матчу відзначився головний тренер ЖХК «Пантери» Вадим Радченко.

Після цього Атлант зібрався і провів кілька небезпечних атак на ворота Кирила Рижова, але завдяки впевненій грі воротаря рахунок не змінився. Вже на останніх хвилинах матчу СМК зуміли закинути в порожні ворота після того як Атлант зняв з рамки воріт Андрія Полив’яного.

Таким чином СМК добув впевнену перемогу в матчі і зумів завоювати бронзові нагороди турніру.

СМК – «Атлант» 4:0 (1:0, 1:0, 2:0)

Шайби: 1:0 Гончаренко (Шайбель, Радченко), 2:0 Середенко (Шайбель, Гончаренко), 3:0 Радченко (Шайбель, Середенко), 4:0 Гутор (Шайбель).