“Джекетс” виграли третій матч у “Тампи”

"Джекетс" выиграли третий матч у "Тампы"ПО 2019.Олівер Бьоркстранд забив “Тампі”

“Коламбус Блю Джекетс” залишилося виграти ще один раз, щоб з “сухим” рахунком перемогти “Тампа-Бей Лайтнінг” в першому раунді розіграшу Кубка Стенлі в Східній конференції. У неділю “Джекетс” здобули перемогу в матчі №3 серії – 3:1. Гра відбулася в Коламбусі на стадіоні Nationwide Arena.

“Блю Джекетс” – єдина команда НХЛ, не виграла жодної серії плей-офф. Зате тепер “Коламбус” став другим клубом в історії ліги, зумів у стартовому раунді виграти три перші поєдинки у володаря Президентського кубка (чемпіона регулярного сезону). У 2012 році це вдалося “Лос-Анджелес Кінгз” у серії проти “Ванкувер Кенакс”. Тоді “Кінгз” вийшли у другий раунд за п’ять ігор.

“Наші вболівальники заслуговують того, щоб ми поставили крапку у цій серії у себе вдома, – сказав нападник “Блю Джекетс” Метт Дюшен. – Вони давно цього чекали”.

Матч №4 між “Джекетс” і “Лайтнінг” відбудеться в Коламбусі у вівторок.

“Я задоволений тим, як ми граємо, – сказав тренер “Блю Джекетс” Джон Торторелла. – Нам ще багато чого належить зробити. Треба бути дуже уважними”.

Голкіпер “Дніпра” Андрій Василевський парирував 27 кидків. “Лайтнінг” в неділю грали без нападника Микити Кучерова (дискваліфікація) і захисника Віктора Хедмана (травма, характер не розкривається).

Кращого бомбардира регулярного чемпіонату НХЛ Кучерова (128=41+87) дискваліфікував на одну гру за те, що в матчі №2 він штовхнув на борт захисника “Коламбуса” Маркуса Нютиваару.

Нутиваара отримав травму верхньої частини тіла і пропустив матч у неділю.

“(Кучеров) відіграє велику роль в команді, – сказав тренер “Лайтнінг” Джон Купер. – Він кращий бомбардир ліги. Він точно увійде в число претендентів на приз найціннішому гравцеві сезону. Так що втрата такого гравця позначається на команді. Це відноситься і до Хедману. Але я вважаю, що ми дали бій”.

Метт Дюшен відкрив рахунок в матчі 1:44 після першої перерви. Зак Веренски кинув від синьої лінії, Андрій Василевський відбив шайбу, але Дюшен зіграв на добиванні.

Олівер Бьоркстранд збільшив перевагу в рахунку на дев’ятій хвилині, реалізувавши більшість. Він отримав пас від Сета Джонса і кинув з правого кола вкидання. Олександр Тексьє записав на свій рахунок перше очко в кубкових іграх за гольову передачу.

“Ми вичікували. У кожної команди були яскраві відрізки, – сказав Джонс. – Ми закинули другу шайбу в більшості. Ініціатива часто переходила з рук у руки. Вважаю, що ми добре сьогодні зіграли. Вони мали перевагу у третьому періоді, стали розігрувати комбінації, прискорюватися в середній зоні, але ми вистояли”.

У третьому періоді “Тампа” завдала 17 кидків у площину, “Коламбус” – вісім.

“У нас дещо стало виходити, – сказав нападник “Лайтнінг” Тайлер Джонсон. – У цій грі, так і в серії взагалі, ми надто спрощували гру. У нас багато технічних хлопців, цим треба користуватися”.

Ондржей Палат відіграв одну шайбу на п’ятій хвилині третього періоду, в падінні повторним кидком забивши гол у ворота Сергія Бобровського, який відбив 30 кидків. За хвилину до закінчення третього періоду Аткінсон вразив порожні ворота – 3:1.

“Нам треба зрозуміти, як боротися з їх системою гри. Поки у нас це не дуже виходить”, – сказав форвард “Тампи” Стівен Стэмкос.

Пряма мова

“Ми краще грали, набагато краще, ніж у матчі №2. Нам треба дотримуватись цієї тактики і сподіватися, що ми будемо забивати” – захисник “Лайтнінг” Райан Макдона

“Вони нас переграли в третьому періоді, але (Бобровський) був чудовий. Ми дозволили їм забити лише раз” – нападник “Блю Джекетс” Метт Дюшен

Це цікаво

Команди, що виграли три перших матчі в серії, програли лише чотири раунди з 190 (186-4). … Захисник “Дніпра” Брэйдон Коберн замінив Хедмана і провів на льоду 15:39, завдавши три кидки в площину воріт. Місце Кучерова зайняв Райан Кэллахэн – 10:37, п’ять силових прийомів. Ніякої інформації про стан здоров’я Хедмана поки немає. … Форвард “Лайтнінг” Алекс Киллорн пішов в роздягальню в третьому періоді з-за травми, характер якої не розкривається. … Адам Кленденинг грав замість Нютиваары. Крім фіна в “Коламбусі” травмовано ще два захисники – Райан Мюррей і Адам Маккуейд. … “Коламбус” дозволив завдати по своїх воротах тільки три кидки в першому періоді – клубний рекорд для домашніх ігор плей-офф. … “Блю Джекетс” можуть стати десятою командою в історії ліги, яка обіграла в кубковій серії суперника, випередив їх у регулярному чемпіонаті мінімум на 30 очок (128 проти 98). У попередній раз таке сталося у чвертьфіналі Східної конференції в 2010 році, коли “Монреаль Канадієнс” (88 очок) обіграв “Вашингтон Кепіталз” (121).

Що далі?

Матч №4 першого раунду плей-офф Східної конференції відбудеться в Коламбусі на стадіоні Nationwide Arena у вівторок, середа, 02:00 мск).