“Вегас” виграв матч №3 у “Шаркс”

"Вегас" выиграл матч №3 у "Шаркс"ПО 2019.Марк Стоун

Марк Стоун оформив перший у кар’єрі хет-трик у розіграші Кубка Стенлі, і “Вегас Голден Найтс” здобув перемогу над “Сан-Хосе Шаркс” у матчі №3 першого раунду плей-офф Західної конференції з рахунком 6:3. Гра відбулася в неділю на стадіоні T-Mobile Arena у Лас-Вегасі.

“Голден Найтс” повели в серії до чотирьох перемог – 2-1.

На рахунку Стоуна, який перейшов в “Вегас” з “Оттава Сенаторз” 25 лютого в рамках обміну, також дві гольові передачі. Підлогу Штясни оформив дубль і три рази допоміг забити своїм партнерам. Ще один гол на рахунку Макса Пачиоретті. Марк-Андре Флері 25 разів вступав в гру і здобув 77-ю перемогу в плей-офф. Тепер він ділить сьоме місце у лізі за цим показником з Майком Верноном.

Голи у “Шаркс” забивали Кевін Лабанк, Логан Кутюр і Тімо Майєр. Мартін Джонс відбив 34 кидка.

Матч №4 відбудеться у вівторок (середа, 05:30 мск).
ует

Стоун відкрив рахунок на 16-й секунді матчу.

Нападник “Шаркс” Евандер Кейн за дві з половиною хвилини заробив два вилучення – за затримку гри на десятій хвилині і подвійний малий штраф за небезпечну гру високопіднятою ключкою на 13-й.

Пачиоретті знадобилося п’ять секунд, щоб реалізувати друге більшість.

Лабанк забив на 16-й хвилині – 1:2. “Вегас” зажадав переглянути ситуацію ще раз на предмет атаки на воротаря, але рішення арбітрів в поле підтвердили в оперативному штабі ліги в Торонто.

Штясни забивав у другому періоді: через 21 секунду після першої перерви (3:1), а потім на 17-й реалізував більшість (4:1).

Стоун відзначився двома точними кидками в останні 20 хвилин. Свою другу шайбу у матчі він закинув на 36-й секунді, а на 14-й хвилині встановив остаточний рахунок – 6:3.

Кидок Кутюр’є досяг мети на п’ятій хвилині останнього періоду – 2:5. Через 54 секунди Майєр втретє засмутив Флері – 3:5.

Стоун є кращим снайпером (6 голів) і бомбардиром (8 очок) плей-офф в НХЛ.

Команди, що виграли матч №3 при рахунку в серії 1-1, перемагають у раунді в два рази частіше суперника: 212 проти 100 (67,9%).