“Джетс” виграли матч №4 у “Блюз”

"Джетс" выиграли матч №4 у "Блюз"ПО 2019.Марк Шайфли і Кайл Коннор

Кайл Коннор забив на сьомій хвилині овертайму, і “Вінніпег Джетс” виграв у “Сент-Луїс Блюз” матч №4 першого раунду розіграшу Кубка Стенлі у Західній конференції з рахунком 2:1. Гра відбулася у вівторок на арені Enterprise Center в Сент-Луїсі.

Голкіпер “Блюз” Джордан Биннингтон не зміг утримати шайбу після кидка Марка Шайфли з лівого кола вкидання, Коннор відправив її у ворота.

Рахунок в серії до чотирьох перемог зрівнявся – 2-2. Матч №5 відбудеться у Вінніпезі в четвер (п’ятницю, 03:30 мск).

Перший гол у матчі забив у більшості Володимир Тарасенко. Він реалізував більшість на 35-й секунді третього періоду, і “Сент-Луїс” вийшов вперед – 1:0.

Шайфли зрівняв результат на восьмій хвилині, підставивши ключку під пас Коннора – 1:1.

В середині другого періоду нападник “Джетс” Брендон Танев втік один на один і кинув з незручної руки, але влучив у поперечину.

“Блюз” завдали вісім кидків по воротах до того, як “Вінніпег” вперше потурбував воротаря “Сент-Луїса”. Це відбулося за 9:03 до першої перерви.

Биннингтон відбив 37 кидків за гру, Хеллебак – 31.