Юніорська збірна України з різницею в п’ять шайб поступилася Казахстану

Юніорська збірна України зазнала третьої поразки на чемпіонаті світу в Дивізіоні IA, який проходить у французькому Греноблі. У третьому турі підопічні Олега Тимченка поступилися одноліткам з Казахстану.

Після ігор з Францією і Данією головний тренер нашої команди трохи змінив поєднання ігрових зв’язок, а в воротах «синьо-жовтих» вперше на турнірі зі стартових секунд з’явився Назарій Сушак.

Казахстанці відразу заволоділи ігровою ініціативою. Складнощів в першій половині стартового періоду українцям додали і два поспіль видалення Дениса Матусевича і Володимира Остапюка. Втім, в більшості Казахстан не зумів забити, але зробив це при грі в рівних складах. Артем Корольов швидше накинув шайбу на п’ятак від синьої лінії, але, закритий і своїми і чужими гравцями, Сушак не зреагував – шайба опинилася у воротах – 0:1.

У другому періоді Казахстан продовжував домінувати. Українці знову двічі віддалилися, а ось наші суперники грали «чисто» аж до середини третього періоду. У другому періоді казахстанці забили ще раз – відзначився Алі Кассенов – 0:2.

Ну а в третьому періоді українська оборона остаточно розвалилася. Казахстан закинув три шайби за сім хвилин. Денис Чапора реалізував більшість, Максим Мусоров забив при грі в рівних складах, а Данило Бутенко пробив Назарія Сушака, коли казахстанці грали в меншості – 0:5.

Варто віддати належне українцям, які постаралися не програти всуху. Наша команда забиває у всіх матчах чемпіонату в Греноблі. У ворота Казахстану в більшості завдяки вдалим індивідуальним діям шайбу закинув Євген Абаджян – 1:5.

Але не цей гол став останнім у матчі. Крапку в грі поставили переможці. Аліхан Омірбеков оформив остаточний рахунок – 6:1 на користь Казахстану.

Чемпіонат світу U-18. Дивізіон IA. 3 тур:

Україна – Казахстан 1:6 (0:1, 0:1, 1:4)

Шайби: 0:1
– Корольов (Гуссейн) – 11:52, 0:2 – Кассенов (Омірбеков) – 31:10, 0:3 – Чапора (Бойко О., Діханбек – біл.) – 42:54, 0:4 – Мусоров (Корольов, Бойко О.) – 47:38, 0:5 – Бутенко (Гуссейн – мен.) – 49:56, 1:5 – Абаджян – біл. – 51:09, 1:6 – Омірбеков (Гуссейн) – 57:12.

Воротарі: Сушак – Калмиков

Україна: Сушак (Сердюк); Будько – Кругляков, Панков – Матусевич, Ратушний – Сисак, Остапюк – Євтухов; Брага – Тимченко – Целогородцев, Середницький – Дуюн – Борисов, Панченко – Попережай – Болотін, Садовіков- Чіканцев – Абаджян.

Казахстан: Калмиков (Прокоф’єв); Корольов – Шайхмедденов, Діханбек – Залевський, Юмагулов – Бутенко, Бойко Н. – Харламов; Гуссейн – Мусоров – Сайко; Чапора – Філіпенко – Бойко О., Омірбеков – Кассенов – Александров, Іщенко – Войтов – Євлоєв.