“Вегас” розгромив “Шаркс” у матчі №4

"Вегас" разгромил "Шаркс" в матче №4ПО 2019.Алекс Так і Макс Пачиоретті

Марк-Андре Флері парирував 28 кидків, Макс Пачиоретті набрав чотири очки, і “Вегас Голден Найтс” виграв з рахунком 5:0 матч №4 першого раунду плей-офф Західної конференції “Сан-Хосе Шаркс”. Гра відбулася у вівторок на стадіоні T-Mobile Arena у Лас-Вегасі.

“Вегас” веде в серії до чотирьох перемог – 3-1.

Флері в 15-й раз зіграв на нуль в плей-офф, повторивши досягнення Кріса Осгуда і Клінта Бенедикта. Утрьох вони ділять четверте місце в НХЛ. Ця перемога стала 78-й для Флері і дозволила йому обійти Майка Вернона за цим показником, зайнявши сьоме місце в історії.

Пачиоретті закинув дві шайби і віддав дві гольові передачі. “Вегасу” залишилося виграти один матч, щоб вдруге поспіль вибити “Шаркс” з плей-офф. Пачиоретті і Марк Стоун (0+2) ділять перше місце серед кращих бомбардирів плей-офф (по 10 очок у кожного) в НХЛ.

“Шаркс” зазнали трьох поразок поспіль, пропустивши за цей термін 16 шайб і закинувши шість. Мартіна Джонса замінили на Аарона Делла вдруге в останніх трьох іграх. Це сталося після того, як Джонс пропустив два голи із семи кидків. Делл відбив 17.

Матч №5 відбудеться в Сан-Хосе в четвер (п’ятницю, 05:00 мск).

Пачиоретті забиває в трьох останніх матчах. На цей раз він відкрив рахунок через 71 секунду після стартового вкидання.

“Голден Найтс” зіграли 18 матчів проти “Сан-Хосе” і в десяти з них забивали в перші п’ять хвилин зустрічі. “Вегас” – перша команда в історії НХЛ, забивавшая голи в перші 90 секунд у чотирьох періодах поспіль.

Теодор закинув свою першу шайбу в плей-офф за 47 секунд до перерви. Отримавши пас від Пачиоретті, він пішов від захисника “Шаркс” Брента Бернса і кинув з незручної руки – 2:0.

На 13-й хвилині другого періоду Пачиоретті оформив дубль, реалізувавши більшість – 3:0

Так зробив рахунок 4:0 на сьомій хвилині третього періоду, а Маршессо встановив остаточний підсумок матчу на 17-й. “Шаркс” у цей момент грали в меншості.