“Евеланш” виграли матч №4 у “Флеймс”

"Эвеланш" выиграли матч №4 у "Флэймз"Форвард “Колорадо” Мікко Рантанен

Мікко Рантанен забив на 11-й хвилині додаткового періоду, і “Колорадо Евеланш” здобув перемогу над “Калгарі Флеймс” в матчі №4 першого раунду розіграшу Кубка Стенлі у Західній конференції з рахунком 3:2. Гра відбулася в Денвері на арені Pepsi Center в середу.

Рантанен ж перевів гру в овертайм, зрівнявши рахунок за 2:50 до закінчення третього періоду. В більшості він підставив ключку під передачу Нэйтана Маккіннона – 2:2.

Рахунок в серії до чотирьох перемог став 3-1 на користь “Колорадо”. Матч №5 відбудеться в Калгарі в п’ятницю.

В овертаймі “Евеланш” довелося грати в меншості. На дев’ятій хвилині за затримку гри був вилучений Іен Коул. “Флеймс” не змогли реалізувати більшість.

Скоротити рахунок господарям вдалося за 11:50 до закінчення основного часу матчу. Джей-Ти Комфер зіграв на добиванні – 1:2.

“Флеймс” забили перший гол у грі на четвертій хвилині другого періоду – Еліас Ліндхольм реалізував більшість. Він виграв вкидання, отримав зворотний пас від Марк Джиордано і кинув. Шайба потрапила в захисника Патріка Немета і відскочила у ворота – 1:0.

Дерек Райан збільшив перевагу в рахунку на сьомій хвилині третього періоду. Пзо Валимаки кинув, а Райан добив – 2:0.