Названі номінанти на “Леді Бінг Трофі”

Названы номинанты на "Леди Бинг Трофи"Форвард “Сент-Луїса” Райан ОРайлли

Олександр Барков з “Флорида Пантерс”, Шон Монахан з “Калгарі Флеймс” і Райан ОРайлли з “Сент-Луїс Блюз” у четвер були названі в числі номінантів на “Леді Бінг Трофі”, який щорічно вручається за майстерність та джентльменську поведінку на льоду.

Переможець буде названий на церемонії вручення індивідуальних призів НХЛ (представленої Bridgestone) 19 червня в Лас-Вегасі в спортивно-розважальному комплексі Mandalay Bay Events Center.

23-річний Барков встановив рекорд “Пэнтерз”, набравши 96 (35+61) очок і обійшовши Павла Буре (94 очки в сезоні 1999-00). Він став лідером “Флориди” за мультиочковым матчів (вісім), зайняв друге місце з перехоплення (100) і розділив п’яте місце за заробленим на собі вилучень (34). Барков став четвертим фінським гравцем в історії НХЛ, який подолав рубіж в 90 очок, після Оллі Йокинена, Теему Селянне і Ярі Куррі.

Він зайняв четверте місце в лізі серед форвардів по середньому ігрового часу (22:21) і чотири рази порушив правила (вісім штрафних хвилин), розділивши друге з кінця місце в лізі з партнером Євгеном Дадоновым серед гравців, що зіграли в 82 матчах. Барков став фіналістом “Леді Бінг Трофі” втретє за останні чотири сезони і може стати другим хокеїстом “Пэнтерз”, який виграв цей приз. У сезоні 2011-12 це зробив захисник Брайан Кемпбелл.

24-річний Монахен встановив особисті рекорди по голам (34), передачам (48), очками (82), очками у більшості (23=12+11) і кидків у площину (211). Він розділив перше місце в команді з Мікаелем Бэклундом з перехоплення (78) і друге за очками за 60 хвилин (3,31), третє по голам за 60 хвилин (1,37) і друге за передач за 60 хвилин (1,94). Монахен став другим гравцем в історії “Калгарі” (після Кента Нільссона, 1979-85), у шести сезонах поспіль забив не менше 20 голів. Він шість разів порушував правила і заробив 12 штрафних хвилин.

28-річний о’райлі став лідером “Блюз” по передачам (49), очками (77) і очками за гру (0,94). Він посів перше місце в НХЛ з 1086 виграними вбрасываниями і шість разів порушив правила (12 хвилин), що стало третім показником серед гравців, які взяли участь у всіх 82 матчах. О’райлі виграв “Леді Бінг Трофі” в “Колорадо Евеланш” в сезоні 2013-14, а в минулому році, будучи гравцем “Баффало Сэйбрз”, зайняв друге місце після Вільяма Карлссона з “Вегас Голден Найтс”.