Двічі ведучи по ходу зустрічі, національна збірна мінімально програла «Юності»

Збірна України вдруге за два дні зіграла проти чемпіона Білорусі «Юності».

Якщо в суботу «синьо-жовті» поступилися, що називається, без шансів, то в цей раз підопічним Андрія Срюбка вдалося нав’язати боротьбу господарям. Українці зусиллями Андрія Міхнова і Віталія Ляльки двічі виходили вперед, проте в обох випадках перевагу втримати не зуміли. В результаті переможну шайбу «Юність» закинула 59-й хвилині ігрового часу.

Після матчу команди зіграли овертайм, який також завершився перемогою білоруських хокеїстів.

Нагадаємо, через поєдинки з «Юністю» збірна України готується до чемпіонату світу в Дивізіоні IB, який пройде в естонському Талліні. Суперниками «синьо-жовтих» стануть Польща, Японія, Естонія, Румунія і Нідерланди.

Товариський матч:

«Юність» – збірна України 3:2 (1:2, 0:0, 2:0)

Шайби: 0:1
– Міхнов (Лялька, Мазур) 04.33, 1:1 – Мажуга (К. Брікун, Стефанович) 12.41, 1:2 – Лялька (Міхнов) 17.11, 2:2 – Кот (Манюк, Мажуга) 52.28, 3:2 – Кашкара (Протасеня, Мажуга) 58.12