“Шаркс” в овертаймі вирвали перемогу у матчі №7

"Шаркс" в овертайме вырвали победу в матче №7ПО 2019.Барклай Гудроу приніс Сан-Хосе перемогу в овертаймі матчі 7

Барклай Гудроу закинув шайбу на 19-й хвилині овертайму, і “Сан-Хосе Шаркс” виграв у “Вегас Голден Найтс” матч №7 першого раунду розіграшу Кубка Стенлі з рахунком 5:4. Гра відбулася у вівторок в Сан-Хосе на арені SAP Center.

“Шаркс” здобули три перемоги поспіль, у тому числі в матчі №6 у другому овертаймі, взяли гору в серії і у другому раунді плей-офф зіграють проти “Колорадо Евеланш”.

Отримавши пас від Еріка Карлссона, Гудроу викотився на ворота і з близької відстані пробив Марка-Андре Флері.

Форвард “Голден Найтс” Джонатан Маршессо зрівняв рахунок у матчі за 47 секунд до закінчення третього періоду і перевів гру в овертайм – 4:4. Після двох періодів “Шаркс” програвали три шайби, але не змогли за чотири хвилини чотири рази реалізувати більшість. Нападник “Вегаса” Коді Ікін був видалений на п’ять хвилин за те, що штовхнув ключкою Джо Павелскі з “Шаркс”. За цей час Логан Кутюр оформив дубль, ще по разу відзначилися Томаш Хертл і Кевін Лабанк.

Лабанк, на рахунку якого також три гольові передачі, вивів “Сан-Хосе” вперед за 6:19 до закінчення основного часу матчу. Кутюр зрівняв рахунок за 7:07 до сирени, забивши свій другий гол у грі.

Хертл скоротив розрив у рахунку до мінімуму в середині періоду через 40 секунд після того, як Кутюр закинув першу шайбу господарів у цьому матчі.

У складі “Вегаса” забивали Вільям Карлссон і Макс Пачиоретті. Флері відбив 43 кидка. “Голден Найтс” вперше грали матч №7.

Карлссон відкрив рахунок на 11-й хвилині першого періоду, зігравши на добиванні після кидка Райлі Сміта.

Ікін підставив ключку під кидок Брэйдена Макнэбба на 10-й хвилині другої двадцятихвилинки – 2:0. “Шаркс” подали протест, вважаючи, що Ікін зіграв високопіднятою ключкою, але взяття воріт було підтверджено після перегляду повтору.

Через 3:36 після другої перерви Пачиоретті зробив рахунок 3:0, кинувши з лівого кола вкидання.

Голкіпер “Шаркс” Мартін Джонс парирував 34 кидка.