Чемпіона накрило Ураганом

Чемпиона накрыло Ураганом“Кароліна” проходить “Вашингтон”

Форвард “Кароліни” Брок МакГинн забиває у 2-му овертаймі матчу №7 та “Хэррикэйнз” здобуває перемогу над “Вашингтоном” 4-3 (і в серії і в матчі).

У другому колі “Кароліна” зустрінеться з “Айлендерс”. Перший матч серії відбудеться в Нью-Йорку в 2 ночі з 26 на 27 квітня по Москві.

По ходу цього матчу “Кароліна” програвала 0:2 і 1:3, але зуміла наздогнати “Кепіталз” і перемогти. “Харрікейнз” також зазнали дві поразки у перших двох матчах. Команда виходить у другий раунд вперше з 2009 року і зустрінеться там з “Нью-Йорк Айлендерс”.

Макгинн підставив ключку під простріл Джастіна Вільямса після того, як “Кароліна” програла вкидання в зоні “Вашингтона”, але зуміла повернути собі шайбу.

На третій хвилині другого овертайму Саку Маеналайнен був видалений на дві хвилини за затримку гри, але “Кепіталз” не змогли реалізувати більшість.

За 2:21 до закінчення третього періоду Макгинн в стрибку вибив шайбу з площі воріт, зберігши нічийний результат за підсумками основного часу.

Третій період розпочався за рахунку 3:2 на користь “Вашингтона”, але Джордан Стаал відновив рівновагу на третій хвилині, кинувши в дальній кут.

Андре Бураковски забив перший гол у грі через 2:13 після стартового вкидання. Він заволодів шайбою біля борту, викотився на ворота, обігравши захисника, і відправив шайбу у сітку.

У попередній раз Бураковски забивав у матчі №7 фіналу Східної конференції проти “Тампа-Бей Лайтнінг” у 2018 році. Тоді він оформив дубль.

Тому Вілсон збільшив перевагу “Кепіталз” в рахунку на сьомій хвилині. Олександр Овечкін обіграв на синій лінії одного захисника, потім на паузі другого і віддав пас Вілсону під кидок у дотик – 2:0.