“Брюїнз” виграли у “Джекетс” матч №1

"Брюинз" выиграли у "Джекетс" матч №1ПО 2019.Чарлі Койл забив “Коламбусу”

Чарлі Койл забив на шостій хвилині овертайму, і “Бостон Брюїнз” з рахунком 3:2 виграв матч №1 другого раунду розіграшу Кубка Стенлі у “Коламбус Блю Джекетс”. Гра відбулася в Бостоні на арені TD Garden в четвер.

Койл зрівняв рахунок в матчі 4:35 до закінчення третього періоду – 2:2.

В овертаймі він переправив шайбу у ворота Сергія Бобровського після передачі Маркус Юханссона.

“Я зітхнув з полегшенням, коли ми перемогли, – сказав Койл. – Мені не важливо, хто забив. Все закінчилося, і це особлива перемога для мене. Але головне – команда. Я радий, що після моєї помилки (коли “Коламбус” забив перший гол) ми все-таки перемогли”.

“Бостон” виграв третій кубковий матч поспіль. У першому раунді “Брюїнз” переграли за сім зустрічей “Торонто Мейпл Ліфс”.

Матч №2 серії до чотирьох перемог відбудеться в суботу в Бостоні.

“Ми однозначно переграли їх у першому періоді, – сказав тренер “Бостона” Брюс Кессіді. – Напевно, ще позначалися емоції після перемоги у матчі №7 (у вівторок). Вони довго відпочивали. Тут можуть бути варіанти. Після тривалої перерви складно відразу ж заграти на 100% з такою ж інтенсивністю. У плей-офф важлива кожна гра. Якщо б ми зазнали поразки, граючи добре, нам було б важко”.

“Блю Джекетс” вийшли вперед у третьому періоді, забивши два голи протягом 13 секунд – клубний рекорд скорострільності для матчів плей-офф.

На восьмій хвилині Райлі Неш зрівняв рахунок, змінивши напрям польоту шайби після кидка Сету Джонса. За кілька секунд до цього Койл втратив шайбу на синій лінії.

П’єр-Люк Дюбуа став автором голу після того, як Артемій Панарін увійшов в зону і кинув з лівого кола вкидання. Шайба потрапила в ногу Дюбуа і влетіла у ворота.

Це перша поразка “Коламбуса” в цьому плей-офф – “Блю Джекетс” виграли чотири матчі у “Тампа-Бей Лайтнінг” в першому раунді.

“Так, важко. Ми хотіли б переграти кінцівку третього періоду, але погодьтеся, що ми не відсиджувалися в обороні, – сказав нападник “Блю Джекетс” Брендон Дубінські. – Ми володіли ініціативою в останні п’ять хвилин періоду і в овертаймі. А в овертаймі всяке може статися”.

Ноел Эчари відкрив рахунок у поєдинку, закинувши шайбу в меншості через десять хвилин після початку матчу.

“Блю Джекетс” грали вперше за дев’ять днів і перший кидок по воротах “Бостона” спромоглися завдати лише на сьомій хвилині першого періоду, в якому “Брюїнз” 14 разів потурбували Бобровського, а “Коламбус” Раска – чотири.

“Так, у нас були проблеми в першому періоді, – сказав тренер “Джекетс” Джон Торторелла. – Але ми прийшли в себе. Нам тільки не вдалося завершити гру як слід”.

Пряма мова

“Не дуже легко ганятися за ними, якщо втратив шайбу. Ногам це не подобається” – нападник “Блю Джекетс” Райлі Неш

“Грає команда. На жаль, сьогодні нам не пощастило. Треба підготуватися до наступної гри” – голкіпер “Блю Джекетс” Сергій Бобровський

“У нас особлива команда. Нас ніщо не може вибити з сідла. Подивіться, як ми грали, коли вони нам два голи забили. Ми додали і відігралися. Ми не здаємося. Це цінна якість” – нападник “Бостона” Маркус Юханссон

“Його приятелі, напевно, тепер чекають від нього хет-трику у наступній грі. Це проблема. Послухайте, він повинен порадіти. У “Міннесоті” він жодного разу не виходив у другий раунд. Тому він радий, що зараз грає тут. До того ж він вдома, став героєм матчу. Це чудово. Радий за нього. Відмінний сюжет” – тренер “Бостона” Брюс Кессіді про Чарлі Койле, який живе недалеко від Бостона

Це цікаво

Койл – другий гравець в історії “Брюїнз”, зрівняв рахунок у останні п’ять хвилин третього періоду матчу плей-офф і забив гол в овертаймі. В 2013 році в першому раунді розіграшу Кубка Стенлі це вдалося зробити Патрісу Бержерону (проти “Торонто Мейпл Ліфс”). … Центрфорвард “Бостона” Давид Крейчі пропустив гру з-за травми, характер якої не розкривається. Він має відновитися найближчим часом. … Раск виграв 40-й матч плей-офф (40-33), ставши 12-му воротарем команди “Оригінальної шістки”, отримали не менше 40 перемог у кубкових іграх. … “Коламбус” закинув дві шайби за 19 секунд у матчі №4 першого раунду цього року – Артемій Панарін і Олександр Тексьє (обидві у порожні ворота).