Національна збірна України з хет-триком Віталія Ляльки здобула першу перемогу на чемпіонаті світу

Національна збірна України, після двох стартових поразок від Японії і Польщі, здобула дебютну перемогу на чемпіонаті світу в Таллінні.

Протягом всього матчу українська команда володіла переважною ігровою і територіальною перевагою, нав’язуючи свою гру противнику з Нідерландів.

Рахунок у грі було відкрито за 27 секунд до закінчення першого періоду, а долю гри вирішила ударна трихвилинка в кінці другого ігрового відрізка, протягом якої українські хокеїсти чотири рази вразили ворота суперників.

У заключному періоді «помаранчеві» стали не встигати за опонентами і порушувати правила – наслідком цього стали ще три шайби нашої команди.

Першим хет-триком у кар’єрі на міжнародному рівні відзначився нападник «Донбасу» Віталій Лялька. Свої дебютні шайби за головну команду країни закинули Вадим Мазур, Ігор Мережко і Данило Скрипець.

Завтра, 2 травня, о 16:30 українська команда проведе четвертий матч на турнірі проти збірної Румунії. Матч в прямому ефірі покаже телеканал XSPORT.

Чемпіонат світу. Дивізіон IB (Таллінн, Естонія). 3-й тур:

Нідерланди – Україна 1:8 (0:1, 1:4, 0:3)

Шайби: 0:1
– Міхнов 19:33, 1:1 – Мейсон (Ернесто) 27:23, 1:2 – Скрипець (Пересунько, Бабинець) 32:40, 1:3 – Мережко (Задоєнко, Даниленко) 32:51 , 1:4 – Лялька (Толстушко, Міхнов) 33:25, 1:5 – Мазур (Григор’єв, Міхнов) 36:00, 1:6 – Міхнов (Лялька, Мазур) 44:34, 1:7 – Лялька (Міхнов , Пангелов-Юлдашев) 49:49, 1:8 – Лялька (Міхнов, Мазур) 58:49.

Воротарі: Хреля – Дьяченко.