Національна збірна України поступилася румунам в передостанньому матчі на чемпіонаті світу

Національна збірна України вперше в історії своїх виступів на чемпіонатах світу програла команді Румунії. Для нас ця поразка стала третьою на турнірі Дивізіону IB в Талліні, а румунська команда здобула четверту перемогу поспіль і близька до того, щоб вперше за 10 років повернутися на рівень Дивізіону IA.

Перший період склався для українців дуже невдало – вони двічі пропустили у меншості – 0:2.

Друга 20-хвилинка стала ігровим відрізком невикористаних моментів. Наші хлопці перекидали суперників 13 – 6, але шайба не хотіла йти в румунські ворота. А коли Сергій Бабинець нарешті реалізував перевагу «синьо-жовтих», румуни відразу ж забили у відповідь – 1:3.

У третьому періоді збірна Румунії двома голами дотиснула підопічних Андрія Срюбка – підсумковий рахунок 5:1 на користь наших суперників.

Ця поразка українців залишило нашу команду в складному турнірному становищі з ймовірністю вильоту до Дивізіону IIA. У турнірній таблиці чемпіонату світу в Естонії у нашої команди рівну кількість очок з йдуть останніми голландцями. У заключний ігровий день, коли Нідерланди зіграють з Румунією, а Україна – з Естонією, нашій команді для збереження прописки в Дивізіоні IB необхідно набрати не менше очок, ніж голландці. При рівній кількості очок українці випередять Нідерланди за рахунок розгромної перемоги в очній зустрічі.

Чемпіонат світу. Дивізіон IB (Таллінн, Естонія). 4-й тур:

Україна – Румунія 1:5 (0:2, 1:1, 0:2)

Шайби: 0:1
– Петер (Трянча – біл.) – 3:52, 0:2 – Біро (Борисенко, Гліга – біл.) – 19:50, 1:2 – Бабинець (Буценко, Гаврик) – 37:18 , 1:3 – Костянтин (Трянча, РокОл) – 39:21, 1:4 – Буточнов (Борисенко, Біро) – 47:39, 1:5 – Роколі – штрафний кидок – 57:28,

Воротарі: Дьяченко – півціни,

Кидки: 31 (11, 13, 7) – 20 (8, 6, 6),

Штраф: 6 (4, 0, 2) – 6 (2, 2, 2).