Національна збірна України програла Естонії в овертаймі і фінішувала п’ятою на чемпіонаті світу

Національна збірна України завершила свої виступи на чемпіонаті світу-2019 в Дивізіоні IB, поступившись команді Естонії в овертаймі.

«Синьо-жовті» активно почали зустріч, закинувши двічі вже до другої хвилини гри. Окрасою матчу став індивідуальний прохід Віталія Ляльки, який закинув свою шосту шайбу на турнірі. Вигравши перший період 3:1 команди значно зменшили оберти, а за 6 секунд до закінчення другої 20-хвилинки господарі скоротили відставання до мінімуму, що додало їм психологічної впевненості на вирішальну третину.

Третій період залишився повністю за естонцями, які перекидали нас 13:1, реалізувавши один кидок. Господарі хотіли перемогти в основний час, щоб зачепитися за бронзові медалі і зняли воротаря. Збірній України не вистачило двох секунд, щоб покарати суперника голом в порожні ворота – Естонію врятувала фінальна сирена.

В овертаймі переможну шайбу закинув Роберт Рооба, реалізувавши чисельну перевагу.

Команда Андрія Срюбка зберегла прописку в дивізіоні IB, завдяки єдиній перемозі румунів над Нідерландами.

Чемпіонат світу. Дивізіон ІB (Таллінн, Естонія). 5-й тур:

Естонія – Україна 4:3 ОТ (1:3, 1:0, 1:0, 1:0)

Шайби: 0:1
– Мережко (Гриценко, Німенко) – 1:35, 0:2 – Лялька (Пангелов-Юлдашев, Мережко) – 1:55, 1:2 – Петров (Макров) – 3:51, 1:3 – Бабинець (Чердак – біл.) – 14:59 2:3 – Віттанен (Ембріх, Шварогін) 39:54, 3:3 – Андрєєв (Петров) – 50:54, 4:3 – Рооба (Лахесалу – біл. ) – 64:21,

Воротарі: Коітмаа – Дьяченко.