Барбашев дискваліфікований на один матч

Барбашев дисквалифицирован на один матчФорвард “Сент-Луїса” Іван Барбашов

Нападник “Сент-Луїс Блюз” Іван Барбашов дискваліфікований на один матч за силовий прийом в голову стосовно форварда “Бостон Брюїнз” Маркуса Юханссона, який він застосував на шостій хвилині першого періоду матчу №5 в четвер.

Таке рішення в п’ятницю ухвалив департамент НХЛ з безпеки гравців. Таким чином, Барбашев не зможе взяти участь у шостій грі, яка відбудеться в неділю в Сент-Луїсі. “Блюз” ведуть в серії з рахунком 3-2 і в разі перемоги в наступному матчі вперше в своїй історії завоюють Кубок Стенлі.

“Хтось вийде на лід і зробить свою роботу, – сказав тренер “Блюз” Крейг Беруби раніше в п’ятницю, відповідаючи на питання про можливу дискваліфікацію російського форварда. – Ситуація багато в чому такий же, як у випадку з дискваліфікацією Сундквиста”.

Нападник “Блюз” Оскар Сундквист пропустив третій матч фінальної серії після поштовху на борт захисника “Брюїнз” Меттью Гризлика. У тій зустрічі “Бостон” здобув перемогу з рахунком 7:2.

У 23 матчах плей-офф Барбашов набрав 6 (3+3) очок. У 80 іграх регулярного чемпіонату на рахунку 23-річного росіянина 26 (14+12) балів.

“Барбашов схожий на Сундквиста – важкий хокей, добре грає в обороні, меншості, нещадний при боротьбі за шайбу і в форчеке”, – сказав Беруби.

Четверта ланка “Сент-Луїса” у складі Барбашева, Сундквиста і Олександра Стіна у фінальній серії часто грало проти першої ланки “Бостона” Бред Маршан, Патріс Бержерон, Давид Пастрняк).

“Він грає у всіх ситуаціях і робить велику справу в меншості, – сказав про Барбашеве капітан “Блюз” Алекс Пьєтранджело. – Та й ви (журналісти) багато говорили про роль цієї ланки”.

Барбашев у фіналі Кубка у середньому проводив на льоду по 14:40, забив один гол, завдав шість кидків у площину і займає перше місце в “Сент-Луїсі” з 27 силовими прийомами.

“Це дуже бойовитої хокеїст, який грає бурхливо і яскраво, – сказав Стін. – Він здатний грати як в атаці, так і в захисті, дуже розумний. Хороший гравець для нас”.