“Сент-Луїс” – “Даллас” (3:2): перша перемога “Блюз”

"Сент-Луис" - "Даллас" (3:2): первая победа "Блюз"Тарасенко вітає Блэйса

Два голи у третьому періоді принесли “Сент-Луїсу” першу перемогу у сезоні. Після двох періодів “Блюз” поступалися 1:2, але в заключній 20-хвилинці успіх їм забезпечили шайби Брэйдена Шенна і Семмі Блэйса. Також у господарів відзначився Давид Перон, а Джордан Биннингтон зробив 28 сейвів.

“Даллас” програв другий матч поспіль на старті. У “Старз” в меншості забив Маттіас Янмарк, ще одну шайбу закинув Миро Хейсканен. На початку третього періоду при рахунку 2:1 на користь “Старз” гості реалізували більшість, але “Блюз” успішно опротестували взяття воріт через офсайд.

“Це був поворотний момент”, – сказав Шенн, зрівняв рахунок через дві хвилини після цього.

Це була перша зустріч суперників з другого раунду плей-офф, в якому “Блюз” перемогли з рахунком 4-3. Володимир Тарасенко зробив одну передачу, а всього у 28 іграх проти “Старз” у регулярному чемпіонаті в його активі 24 (16+8) очки.