“Едмонтон” – “Лос-Анджелес” (6:5): чотири очки Макдэвида

"Эдмонтон" - "Лос-Анджелес" (6:5): четыре очка МакдэвидаМакдэвид проти Бьорнфота

Команди видали справжній трилер, гідний місця серед кращих матчів поки ще молодого сезону. “Кінгз” пропустили першими, але потім вели 2:1, 3:2, 4:3 і 5:4, але “Едмонтон” чотири рази зрівнював рахунок (три рази – протягом двох хвилин), а на 13-й хвилині третього періоду все ж таки вирвав перемогу завдяки голу Джеймса Нілу в більшості. Для Ніла гол став другим в матчі.

Капітан “Ойлерс” Коннор Макдэвид забив гол і зробив три передачі, а захисник Оскар Клефбом три рази асистував партнерам. Для “Лос-Анджелеса” гра стала першою в сезоні – Анже Копітар набрав 3 (1+2) очки.

Цей матч став першим для тренера “Лос-Анджелеса” Тодда Маклеллана після того, як він був звільнений з “Едмонтона” через 20 після початку матчів минулого сезону.

“Не можна пропускати шість голів і сподіватися на перемогу, – сказав Копітар. – Звичайно, п’ять забитих голів вселяють оптимізм, але в обороні справи нам необхідно підчистити”.