«Коламбус» – «Баффало» (4:3 от): господарі здобули першу перемогу в овертаймі

«Коламбус» - «Баффало» (4:3 ОТ): хозяева добыли первую победу в овертаймеФорвард “Коламбуса” Олександр Тексьє

Центральний нападаючий «Коламбуса» Олександр Тексьє, отримавши пас від Ніка Фоліньо, розстріляв воротаря «Баффало» Лінуса Уллмарка і приніс господарям перемогу овертаймі.

Олександр забив переможний гол через 2:08 після початку овертайму, що дозволило клубу здобути першу перемогу в сезоні (4:3 от), Ця подія відбулася в матчі проти «Сэйбрз» на очах у своїх уболівальників, присутніх в понеділок на Нэшионуайд Арені в понеділок.

“Він (Фоліньо) проробив відмінну роботу,” – сказав Тексьє після гри. “Я лише крикнув йому, але він, можливо, не чув мене. Коли він розвернувся, я був один по центру.”