“Торонто” – “Монреаль” (5:6 Б): чотири голи “Канадієнс” у третьому періоді

"Торонто" - "Монреаль" (5:6 Б): четыре гола "Канадиенс" в третьем периодеМакс Будинок

На шостій хвилині третього періоду “Канадієнс” програвали 1:4, але потім забили чотири голи поспіль за 9:53, причому одразу три з них – в меншості! За 75 секунд до кінця третього періоду Остон Меттьюз зрівняв рахунок, забивши свій другий гол у матчі і п’ятий у сезоні, але в серії булітів краще виявилися гості.

Голом і передачею у “Монреаля” відзначився Брендан Галлахер, Макс Будинок і Філліп Дано забили по голу і зробили з передачі. Найрезультативнішим гравцем “Торонто” став Олександр Керфут (гол і дві передачі), Тревор Мур набрав 2 (1+1) очки, а воротар Майкл Хатчінсон зробив 37 сейвів.

Нападник “Мейпл Ліфс” Ілля Міхєєв відзначився однією передачею, набравши своє третє очко в сезоні.