“Торонто” – “Філадельфія” (2:3 Б): третя поспіль перемога “Флайєрс”

"Торонто" - "Филадельфия" (2:3 Б): третья подряд победа "Флайерз"Брайан Елліотт і Клод Жиру

“Філадельфія” втратила лідерство у дві шайби, але все ж здобула два очки завдяки буллиту Шона Кутюр’є. У першому періоді “Флайєрс” (9-5-2) забивали Філіп Майерс і Оскар Ліндблум, а Брайан Елліотт зробив 38 сейвів. “Флайєрс” виграли третій раз поспіль і вперше в сезоні не програли в основний час в п’ятий раз поспіль (4-0-1).

“Торонто” (9-5-4) не зміг продовжити переможну серію до чотирьох зустрічей і втратив форварда Мітчелла Марнера, який отримав травму на другій хвилині другого періоду. Тренер “Ліфс” Майк Бебкок сказав, що Марнер не поїде з командою в неділю на матч з “Чикаго”.

Голом і передачею у “Торонто” відзначився Вільям Нюландер, а Остон Меттьюз зробив дві передачі.