“Арізона” – “Міннесота” (3:4): три поспіль голи “Уайлд”

"Аризона" - "Миннесота" (3:4): три подряд гола "Уайлд"Райан Донато і Дарсі Кюмпер

“Арізона” (9-6-2) вигравала 3:1 до дев’ятій хвилині другого періоду, але дозволила супернику забити три рази і вперше в сезоні залишилася без перемоги в третій раз поспіль. Другу перемогу за шість матчів “Міннесоті” (6-10-1) приніс Райан Хартмэн, відзначився при рахунку 3:3 на п’ятій хвилині третього періоду.

“Уайлд” здобули другу перемогу у трьох останніх матчах, хоча в кожному програвали 0:2 в першому періоді. Також у “Міннесоти” забивали Метт Дамба, Мікко Койву і Кевін Фіала, а Деван Дубник відбив 32 кидка.

“Койотиз” втратили перевагу в четвертій грі поспіль, програвши у трьох з них. Голи у них забивали Міхаель Грабнер, [l]Джейкоб Чикран[/l] і Вінні Иностроза. Воротар Дарсі Кюмпер, зробив 20 сейвів, пропустив чотири шайби вперше за 24 матчі (з 11 березня).