Національна збірна України мінімально поступилася команді з Латвії і посіла друге місце на турнірі в Талліні

Сьогодні, 10 листопада, національна збірна України під керівництвом Сергія Вітера провела свій заключний матч на Turkish Airlines Baltic Challenge Cup, в рамках якого українська команда билася за перше місце турніру проти другого складу збірної Латвії.

Матч українці почали дуже активно, намагаючись максимально пресингувати противника в його зоні. Однак, рахунок був відкритий завдяки небезпечній контратаці, в ході якої, після точного пасу від Павла Тарана, Олексій Янішевський розпечатав латвійські ворота.

Після пропущеної шайби команда з Латвії не на жарт активізувалася і повністю захопила контроль на майданчику, істотно перекидаючи свого опонента. За 30 секунд до кінця першого періоду такий пресинг вилився в закинуту шайбу – в більшості латвійці розіграли класну атаку і відправили шайбу точно в дальню дев’ятку воріт Олега Петрова, зрівнявши цифри на табло.

Навіть при досить рівній грі другу двадцятихвилинку українська команда провела не дуже вдало. Українці не змогли реалізувати свої гольові моменти, залишивши ворота Латвії в другому періоді сухими. А ось латвійці зуміли скористатися своїми шансами біля воріт України та двічі прошили Олега Петрова, отримавши подвійну перевагу.

Заключний період українці провели на високих швидкостях, всіма силами намагаючись відіграти пропущені в другій двадцятихвилинці шайби. До екватора періоду це дало свої плоди – в більшості воротаря латвійців прошив Віталій Лялька, повернувши українському вболівальнику надію на перемогу в цьому турнірі.

Однак, навіть не дивлячись на велику кількість атак від української національної команди, латвійці витримали натиск і зуміли зберегти свою мінімальну перевагу.

Поразка 2:3 і національна збірна України під керівництвом Сергія Вітера посіла друге друге місце на Turkish Airlines Baltic Challenge Cup. Відзначимо, що цей турнір став першим етапом підготовки української команди до передолімпійського відбіркового турніру, який пройде в столиці Казахстану з 6 по 9 лютого.

Україна – Латвія 2:3 (1:1, 0:2, 1:0)

Шайби України: 1:0 – Янішевський (Таран), 2:3 – Лялька – біл.