“Бостон” – “Філадельфія” (2:3 Б): четверта поспіль перемога “Флайєрс”

"Бостон" - "Филадельфия" (2:3 Б): четвертая подряд победа "Флайерз"Джоел Фарабі

“Філадельфія” знову придумала пригоду, але знову вибралася з нього на коні. Забили два голи в першому періоді “Флайєрс” вели 2:0 після двох періодів, але дозволили супернику зрівняти рахунок. Однак щасливу кінцівку гостям забезпечив новачок Джоел Фарабі, єдиний в серії булітів реалізував свою спробу.

“Філадельфія” (10-5-2) продовжила переможну серію до чотирьох ігор, а результативну – до шести (5-0-1). П’ять з цих шести матчів закінчувалися в овертаймі або серії булітів.

“Бостон” (11-3-3) залишився без перемоги в третьому матчі поспіль (0-2-1). Шайби у них закидали Бред Маршан і Дентон Хайнен. А Давид Пастрняк при рахунку 2:2 у третьому періоді не реалізував штрафний кидок (після фолу Івана Проворова) і не забив у серії булітів, залишившись без очок у другій поспіль зустрічі після 13-матчевій результативною серії.

Воротар “Флайєрс” Картер Харт зробив 26 сейвів, зупинивши також всі три булліта суперника. “Бостон” закінчував матч без захисника Торі Кола, отримав травму верхньої частини тіла.