“Бостон” – “Флорида” (4:5 Б): неймовірний камбек “Пэнтерз”

"Бостон" - "Флорида" (4:5 Б): невероятный камбэк "Пэнтерз"Кіт Яндл

“Флорида” вперше у своїй історії здобула перемогу в матчі, в якому програвала чотири шайби. Після безгольову перших 30 хвилин “Бостон” чотири рази поспіль вразив ворота Сергія Бобровського, якого на старті третього періоду замінив Сем Монтембо. Тут-то “Пэнтерз” і почали історичний камбек. За 1:39 до кінця третього періоду Кіт Яндл зрівняв рахунок, а вирішальний булліт у четвертому раунді реалізував Майк Хоффман, який також відзначився в третьому періоді.

Монтембо відбив 15 кидків і три булліта з чотирьох і допоміг “Флориді” (9-4-5) виграти вдруге поспіль. Яндл у підсумку набрав 3 (1+2) очки, а Джонатан Юбердо тричі асистував партнерам.

“Це було майже неймовірно, я не очікував такого, – віддав належне команді тренер “Флориди” Джоел Кенневилль. – Все було в порядку, рахунок був 0:0, але потім ми втратили структуру і швидко пропустили чотири шайби. Гол у першій же зміні третього періоду, звичайно, допоміг, надав трохи сил, а більшість забило кілька важливих голів”.

“Бостон” (11-3-4) не зміг перемогти в четвертий раз поспіль (0-2-2), але продовжив домашню серію без поразок в основний час до 10 матчів (7-0-3). Одну із шайб “Брюїнз” закинув Давид Пастрняк, з 16 голами лідирує в гонці кращих снайперів.