Марнер вибув на місяць через травму гомілкостопа

Марнер выбыл на месяц из-за травмы голеностопаМітч Марнер

Нападаючий “Торонто Мейпл Ліфс” Мітчелл Марнер пропустить мінімум чотири тижні через травму гомілкостопа.

Форвард травмувався в суботньому матчі проти “Філадельфії Флайєрс”, який відбувся в Торонто і завершився перемогою гостей по буллітам – 3:2. У неділю “Торонто” програв “Чикаго Блэкхокс” з рахунком 4:5. Після гри “Мейпл Ліфс” оголосили, що Марнеру в цей день зробили МРТ. Повторне обстеження відбудеться через місяць, говориться в заяві клубу.

“Я дуже засмучений через Мітча і з-за того, що команда опинилася в непростому становищі, – сказав тренер Майк Бебкок. – При цьому треба розуміти, що хтось із хокеїстів повинен скористатися шансом. І тренери повинні допомогти йому в цьому. Нам треба розібратися з складами трійок. (У матчі проти “Чикаго”) у нас були різні поєднання в кожному періоді. Нам треба зрозуміти, як досягти максимальної віддачі від ланок і поставити потрібних людей на певні позиції”.

У суботу на стартовому вкидання у другому періоді Марнер зачепився за ключку форварда “Флайєрс” Карсена Тварински, невдало впав, і, не зумівши піднятися, добирався до лави запасних на колінах.

Нападник “Торонто” вийшов ще на одну зміну, але швидко залишив лід і пішов у роздягальню на другій хвилині періоду. “Флайєрс” виграли матч по буллітам – 3:2.

У тій грі Марнер ще раз з’явився на льоду, щоб в черговий раз зрозуміти, чи зможе він кататися. Це сталося під час комерційної паузи за дев’ять з половиною хвилин до другої перерви. Після цього хокеїст вже остаточно відправився в роздягальню.

“Інші повинні додати, – сказав центрфорвард Остон Меттьюз після недільної гри. – Він дуже важливий для команди. Він її ключовий гравець у більшості і в рівних складах. Це особливий хокеїст. Нам буде його не вистачати. Але такі речі трапляються. Нам треба рухатися далі без нього. У нас є хлопці, які отримають шанс. Вони повинні внести більший внесок у гру команди, поки що його немає. Вони повинні додати і грати результативно”.

У неділю місце Марнера у складі зайняв Джейсон Спецца, не потрапляв у заявку в трьох останніх матчах. Спецца провів на льоду 9 хвилин і заробив коефіцієнт корисності мінус-2.

22-річний Марнер займає друге місце за результативністю у “Мейпл Ліфс” з 18 (4+14) очками після 18 ігор сезону. У минулому регулярному чемпіонаті він став кращим бомбардиром клубу, набравши 94 (26+68) очки у 82 іграх, а в семи поєдинках розіграшу Кубка Стенлі він записав на свій рахунок чотири (2+2) бали за результативність.