“Сент-Луїс” – “Арізона” (2:3 Б): кінець переможної серії “Блюз”

"Сент-Луис" - "Аризона" (2:3 Б): конец победной серии "Блюз"Клейтон Келлер

“Арізона” двічі поступалася в рахунку, обидва рази порівнювала його, а в серії буллітів взяла верх і перервав семиматчеву переможну серію “Сент-Луїса”. “Койотиз” (11-6-2) другий матч поспіль виграли за буллітами – в понеділок вони взяли гору над “Вашингтоном”. Голом і передачею у гостей відзначився Клейтон Келлер, а Конор Гарланд зрівняв рахунок у третьому періоді і поставив крапку в грі реалізованим кидком. Воротар Дарсі Кюмпер відбив 33 кидка.

Цінною перемогу “Арізони” робить і той факт, що вони приїхали в Сент-Луїс тільки в 3:30 ранку – після більш ніж двогодинного очікування на злітній смузі Вашингтона з-за проблем з літаком.

“Я пишаюся хлопцями, – сказав тренер “Койотиз” Рік Токкет. – Ви знаєте обставини. Розклад у нас непроста, сну було небагато. Але у нас приголомшливий клуб”.

“Сент-Луїс” (12-3-4) зазнав другої поразки в 11 матчах (9-1-1). По голу у “Блюз” забили Джейден Шварц і Колтон Парайко, а Джордан Биннингтон зробив 20 сейвів.

“Неможливо вигравати весь час, – сказав Парайко, закинув першу шайбу в сезоні. – У сезоні-82 матчі. Всі команди хочуть перемагати. Скрізь хороші гравці, у всіх хороші команди. Навіть одне очко може бути різницею між перемогою в дивізіоні і її відсутністю. Так що ми взяли одне очко і рухаємося далі”.