6 шайб у першому періоді допомогли «Кременчуку» розгромити МХК «Динамо»

Сьогодні, 14 листопада, відбувся заключний матч 15-го туру Української хокейної ліги – Парі-Матч, в рамках якого зустрічалися МХК «Динамо» і «Кременчук».

Громити господарів майданчика «Кременчук» почав з перших хвилин зустрічі – вже через 90 секунд після стартового вкидання Микола Кисельов відправив першу шайбу в ворота Владислава Вязовова. “Городяни” чітко дотримувалися мети не випускати противника з його зони, забиваючи якомога більше голів. І це дало свої плоди – під кінець періоду “динамівці” горіли 6:0, а кременчужани, остаточно зняли питання про переможця матчу.

У другій двадцятихвилинці харків’яни трохи вирівняли свою гру і створили кілька небезпечних моментів біля воріт В’ячеслава Новицького, але його володіння і в другому періоді залишилися сухими. А ось підопічні Олександра Савицького своїми моментами скористатися зуміли – за спиною Михайла Шевчука, який замінив Владислава Вязовова, опинилося ще дві шайби від Дмитра Орлова та Дмитра Созонова.

Тільки на екваторі заключного відрізка зустрічі “динамівцям” вдалося розмочити рахунок і прошити В’ячеслава Новицького – шайбою престижу для МХК «Динамо» відзначився Євген Абаджян. Однак відповідь від кременчужан була негайною – до кінця матчу команда з Кременчука ще чотири рази відзначилася у воротах супротивника, встановивши остаточний рахунок 1:12 на табло.

Таким чином, по ходу сьогоднішнього матчу кременчужани первімі серед усіх клубів УХЛ-Парі-Матч відзначилися сотою закинутою шайбою – автором ювілейного голу став Дмитро Созонов.

Варто відзначити, що хет-триком відзначився захисник Владислав Грицьких, а також дубль собі в актив Микола Кисельов та Дмитро Созонов.

МХК «Динамо» – «Кременчук» 1:12 (0:6, 0:2, 1:4)

Шайби: 0:1 Кисельов (Горлушко), 1:35; 0:2 Григорян (Бондарук), 2:25; 0:3 Грицьких (Хрішпенц), 4:32; 0:4 Кисельов (Григорян), 6:41; 0:5 Серанов (Александров), 9:24; 6:0 Толстушко (Ворона, Савченко), 18:05; 0:7 Орлов (Кисельов), 26:15; 0:8 Созонов (Орлов), 37:44; 1:8 Абаджян (Праведний), 44:38; 1:9 Бондарук (Кисельов), 44:57; 1:10 Грицьких (Ворона, Толстушко), 46:48; 1:11 Созонов (Орлов, Пукс), 58:44; 1:12 Грицьких (Ворона, Савченко), 59:35.