“Анахайм” – “Детройт” (3:4 от): порятунок “Ред Уінгз”

"Анахайм" - "Детройт" (3:4 ОТ): спасение "Ред Уингз"Денніс Чоловски і Ділан Ларкін

“Детройт” (7-12-1) вперше в сезоні виграв в третій раз поспіль (всі перемоги – вольові), врятувавшись в кінцівці і здобувши перемогу на третій хвилині овертайму, коли відзначився Денніс Чоловски. За 37 секунд до кінця третього періоду Ділан Ларкін зрівняв рахунок, коли “Ред Уінгз” грали вшістьох проти трьох суперників.

Чоловски забив вирішальний гол з пасу Роббі Фаббрі, який набрав очки в третьому матчі поспіль після обміну з “Сент-Луїса”. Також у “Ред Уінгз” забивали Філіп Хронек і Андреас Атанасиу, Тайлер Бертуцци зробив дві передачі, а Джонатан Берньє відбив 24 кидка.

“Анахайм” (9-8-2) не зміг перемогти в четвертій грі поспіль (0-2-2). Голи у “Дакс” забивали Якоб Силфверберг, Джош Махура і Кем Фаулер. На рахунку Адама Хенріка дві передачі, а Райан Міллер зробив 32 сейва.