“Нью-Джерсі” – “Оттава” (2:4): хет-трик Пажо

"Нью-Джерси" - "Оттава" (2:4): хет-трик ПажоЖан-Габріель Пажо

Жан-Габріель Пажо набрав космічні темпи. Нападаючий “Оттави” оформив перший у кар’єрі хет-трик у рамках регулярного сезону (один був у плей-офф), забивши переможний гол за рахунку 2:2 за 2:01 до кінця третього періоду. Завдяки цьому “Оттава” (7-10-1) здобула третю перемогу в чотирьох останніх зустрічах, а на рахунку Пажо вісім шайб у шести іграх. З корисністю плюс-19 він займає перше місце в НХЛ.

Ще один гол з передачі Микити Зайцева у “Сенаторз” забив [l]Марк Боровицки[/l], а воротар Крейг Андерсон зробив 21 сейв. Для “Оттави” перемога стала другою гостьовий в сезоні (2-6-1).

“Нью-Джерсі” (5-8-4) вів з рахунком 2:1 з кінця першого періоду до середини третього. Шайби у “Девілз” закинули Уейн Сіммондс і Уїлл Бутчер. Останнім допоміг забити Микита Гусєв, для якого передача стала другою в сезоні.