“Рейнджерс” – “Піттсбург” (3:2 от): дубль Какко

"Рейнджерс" - "Питтсбург" (3:2 ОТ): дубль КаккоКаапо Какко

Каапо Какко забив свій другий гол в матчі на третій хвилині овертайму і допоміг “Рейнджерс” (8-6-2) здобути п’яту перемогу в останніх семи зустрічах (5-1-1). Також 30 сейвів у “Нью-Йорка” зробив Олександр Георгієв, ще одну шайбу закинув Адам Фокс. Асистував йому Артемій Панарін, продливший результативну серію до дев’яти зустрічей. Це повторення його особистого рекорду.

На рахунку Какко п’ять голів в останніх семи матчах. Він став першим в історії “Рейнджерс” 18-річним гравцем, який оформив дубль.

“Піттсбург” програвав після першого періоду 0:2, але у другому періоді зрівняв рахунок завдяки голам Джастіна Шульца і Джареда Макканна. “Пінгвінз” вперше в сезоні грали без Сідні Кросбі, а також без Кріса Летанга і Патріка Хорнквиста.
Малкін в цьому матчі. Фото: Jared Silber/NHLI via Getty Images
“Якщо ми хочемо вигравати, то повинні грати краще, – сказав Євген Малкін, який відзначився передачею на гол Шульца. – Останні 40 хвилин були хороші, але матч триває 60 хвилин. Ми розуміємо, що відсутність Сіда, Тэнджера і Хорні повинні працювати старанніше”.